Profesjonalny i bezpieczny system trwałej redukcji owłosienia oparty na kompleksie aktywnych wyciągów roślinnych. Pozwala na nieinwazyjne pozbycie się do 80% niechcianych włosów! EpilFree używa najnowszych, zaawansowanych osiągnięć naukowych, aby zaoferować efektywną i przystępną cenowo metodę redukcji niechcianego owłosienia dla każdej płci, rasy, koloru i typu włosów. Żadna inna metoda depilacji nie jest tak skuteczna dla WSZYSTKICH typów skóry i włosów. Metoda skuteczna jest także na tatuażach czy przebarwieniach skóry, może być stosowana u osób poniżej 18 roku życia.

Opatentowana formuła daje wyjątkową skuteczność w porównaniu do innych metod usuwania owłosienia, takich jak enzymy, IPL, elektroliza czy kosztowna terapia laserem. EpilFree jest łatwy w użyciu i daje nadzwyczajne rezultaty. Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel w gabinecie kosmetycznym lub w spa.

System EpilFree został stworzony przez Dr. Joel Konis - światowej sławy naukowca specjalizującego się w dziedzinie kosmetologii. Jest linią trzech rewolucyjnych produktów dostosowanych do potrzeb klienta i konkretnych części ciała.