Janssen CosmeticsFirma Janssen Cosmetics - założona w 1997 roku przez Walthera Janssena - zaliczana jest do marek ekskluzywnych. Induwidualne podejście do zabiegu kosmetycznego z udziałem technik manualnych, jakość oferowanych preparatów oparta na naukowych doświadczeniach, skuteczność produktów potwierdzona regularnymi badaniami - to najważniejsze założenia, które w ciągu kilku lat uczyniły firmę Janssen Cosmetics niezwykle popularną w ponad siedemdziesięciu krajach na całym świecie.

Preparaty tej marki produkowane są wg międzynarodowego standardu GMP (z zastosowaniem rygorów technologicznych obowiązujących przy produkcji leków). Termin "kosmeceutyk" jakim określa się produkty Janssena oznacza, że dzięki ich zastosowaniu można nie tylko pielęgnować skórę ale również leczyć jej problemy. Dzięki nieograniczonej możliwości tworzenia kompozycji zabiegowych każdej klientce można zaproponować indywidualny program pielęgnacji lub leczenia skóry. Szeroka propozycja produktów do pielęgnacji domowej stanowi uzupełnienie oferty preperatów profesjonalnych. 

Janssen Cosmetics od wielu lat współpracuje z laboratorium naukowym dra Rolanda Sachera. Do najbardziej ekskluzywnych produktów firmy zalicza się serię produktów do cery dojrzałej i wymagającej sygnowanych podpisem "Dr Roland Sacher", który na swoich produktach może używać wyłącznie marka Janssen Cosmetics.