Jedną z najważniejszych gałęzi naszej działalności są szkolenia oraz pokazy. We własnej sali z kompletnym wyposażeniem realizujemy pełny program szkoleń z zakresu aplikacji PODOKLAMRY - medycznego implantu do korekcji wrastających paznokci. W siedzibie naszej firmy prowadzone są również pokazy nowych produktów wprowadzanych do sprzedaży przez firmy, których jesteśmy przedstawicielami. Wielkość sali szkoleniowej pozwala na swobodne przeprowadzenie pokazu w gronie do dwudziestu osób.

Dla większego grona naszych klientów regularnie organizujemy pokazy w przestronnych, doskonale wyposażonych salach konferencyjnych bydgoskich hoteli. Standard prowadzonych pokazów wraz z ich zawsze aktualną tematyką sprawiają, że ta forma spotkań z klientami cieszy się od lat olbrzymim zainteresowaniem.

W porozumieniu ze współpracującymi z naszą firmą markami kosmetycznymi prowadzimy również szkolenia i pokazy w siedzibach szkół. Terminy oraz zakres szkoleń są indywidualnie ustalane wraz z początkiem każdego semestru.