Firma Handlowo-Usługowa ANNA rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Rok później przystąpiliśmy do realizacji własnej koncepcji centrum zaopatrzenia i usług dla branży kosmetyki profesjonalnej. Jako pierwsi na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, zgodnie z założoną polityką sprzedaży, skierowaliśmy swoją ofertę wyłącznie do profesjonalistów. Zostało to docenione przez liczną grupę klientów i w krótkim czasie pozwoliło nam uzyskać znaczący udział w rynku kosmetycznym regionu. Wypracowane przez naszą firmę standardy obsługi klienta znalazły uznanie w ocenie importerów i producentów, którzy powierzyli nam wyłączne reprezentowanie kilku marek kosmetycznych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Naszym głównym celem jest zapewnienie kompleksowej oferty, co ma odzwierciedlenie nie tylko w dostępnym asortymencie ale również w szerokim wachlarzu usług. Ścisłe kontakty z placówkami oświatowymi o profilu kosmetycznym sprawiają, że jednym z najważniejszych obszarów naszej działalności są obecnie przedsięwzięcia szkoleniowe i edukacyjne.

Od blisko dekady skutecznie rozwijamy dział kosmetologii estetycznej pamiętając jednocześnie o tym, że nowoczesne procedury inwazyjne oraz suplementacyjne powinny być wyłącznie uzupełnieniem zabiegów z użyciem tradycyjnych technik, połączonych z systematycznie stosowaną pielęgnacją domową.

Profesjonalne doradztwo, wszechstronna oferta - to tylko najważniejsze z naszych wielu atutów. Proponując nawiązanie współpracy z Hurtownią Kosmetyki Profesjonalnej ANNA oddajemy do Państwa dyspozycji nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży kosmetyki profesjonalnej.

Zapraszamy do współpracy.